Add Your Heading Text Here

Tento váš krém na atopickou dermatitidu je opravdu něco výjimečného!

Zuzana Plíšková, nadšená uživatelka Chicatella Cream

5/5

Díky svému okluzivnímu působení zadržuje Chicatella Cream v suché pokožce vlhkost a chrání ji tak před rozvojem atopické dermatitidy, suché pokožky a kožních ekzémů.

Ručně vyrobený z přírodních surovin, je to vynikající péče o všechny části těla, dospělé i děti!

Někdo ho používá na ústní dermatitidu, jiný na seboroickou dermatitidu, většina na atopickou dermatitidu a suchou pokožku a někdo na jemné rty a šťavnaté polibky. 😉

Vyzkoušejte ho hned, nemáte co ztratit!

Pečujte o sebe a své blízké s přirozeným ochráncem suché a atopické pokožky.

2 x Chicatella
Cream

2 x 55 ml

1504,00

Poštovné zdarma

1 x Chicatella
Cream

1 x 55 ml

752,00

+ Kč 70 poštovné

Garantujeme vám BEZPEČNÝ NÁKUP s možností nákupu na dobírku.

100% BEZ RIZIKA

POKUD VÁM VÝROBEK NEVYHOVUJE,
VRÁTÍME VÁM PENÍZE

(Bez nutnosti vrácení výrobku!)

SPOLEHLIVOST A DŮVĚRA

Přidejte se k nám!​

Chicatellu pravidelně používají tisíce lidí po celé Evropě. Proto vás zveme, abyste se stali součástí naší rodiny a rozloučili se s kožními problémy.

Co se říká o výrobku Chicatella Cream?

Novým zákazníkům zasíláme dotazník s otázkou, co si myslí o našem krému.

To jsou jejich názory převedené do čísel.

Účinnost
92%
Mazatelnost
69%
Výživnost
96%
Vůně
73%

Textura krému Chicatella

Chicatella je v podstatě mast, takže je hustá a pevná! Poměrně rychle se však vstřebává a nezanechává na oblečení žádné stopy.

Všechny názory klientů

Po velkém úspěchu v Německu, Itálii, Slovinsku, Chorvatsku, Slovensku a Polsku jsme se letos rozhodli nabízet naše produkty i v České republice, jelikož jsme měli z vaší země stále větší poptávku. Budeme proto velice rádi, když nám po otestování vybraného produktu napíšete na něj názor, který zde zveřejníme.

Přečtěte si víc o našem krému na atopickou dermatitidu:

V každém hrnci je 55 ml skrému. Datum spotřeby je jeden rok. Chicatella Atopic Dermatitis Cream bude použitelný tři měsíce po otevření. Protože je vyroben z přírodních ingrediencí, doporučujeme jej uchovávat na chladném místě nebo při pokojové teplotě.

Pokud Vám Chicatella krém na atopickou dermatitidu z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, vrátíme Vám kupní cenu bez jakýchkoliv dotazů.

Pokud jste si neobjednali 2 krémy… Pak vás požádáme, abyste nám nejprve dali další.

Navrhujeme tedy, abyste si napoprvé pořídili pouze jeden a ověřili si, zda vám vůbec vyhovuje.

Jak vidíte, jsme velmi transparentní, pokud jde o politiku vracení zboží a nekomplikujeme věci… Ale chceme, abyste pochopili, kolik pozitivní energie a dobré vůle z naší strany je potřeba k tomu, abychom vám takový zážitek z nakupování poskytli.

Chicatella je vyrobena z nejčistšího měsíčku lékařského, jojobového oleje, olivového oleje…a také vazelíny a lanolinu, které se starají o efektivní rovnováhu a působení ostatních složek.

INCI (mezinárodní označení kosmetických přísad):

Aqua, Lanolin, Petrolatum, Olea Europea Fruit Oil, Extrakt z květu měsíčku lékařského, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Benzoát sodný, Sorbát draselný, Bisabolol, Allantoin, Laurát lauryl, Retouch Acet Acet

K doručování využíváme zásilkovou službu DPD a balíčky odesíláme každé úterý a čtvrtek.

Nejčastější otázky

Podívejte se, co nám do schránky každý den doručí virtuální pošťáci.

Krém na atopickou dermatitidu má poměrně hustou texturu. Proto vám doporučujeme, abyste jej před aplikací zahřáli mezi dlaněmi.

Jelikož působí okluzivně, nanášejte jej ihned po sprchování, zachová v pokožce více vlhkosti.

Pokud je opravdu silný, naneste ho hustěji a snažte se ho na kůži udržet nebo vsáknout co nejdéle.

Máme hodně klientů, kteří ho používají na lupénku, ale zázrak se bohužel nedá čekat. Lidé říkají, že pomáhá zmírnit svědění a snížit objem šupin. Těm s ne tak závažnou formou lupénky to někdy skutečně hodně usnadňuje život. Ale jak říkáme … Nechceme vám dávat falešné naděje, zejména proto, že v případě lupénky a případné nespokojenosti s krémem nechceme vracet kupní cenu.

Ano, ale až když puchýřky prasknou a uschnou. Není dobré ho mazat na „vodní“ puchýřky, protože to udělá pravý opak, tedy zadrží v nich vodu. Dyshidróza je však nejčastěji kontaktní kožní problém, takže uděláte více tím, že se vyhnete dráždidlu.

Chicatellu používají tisíce miminek a dětí všech věkových kategorií!

Chicatellu používají tisíce miminek a dětí všech věkových kategorií!

Protože je hustý, většina uživatelů ho spotřebuje do měsíce, protože výsledek vyžaduje ve srovnání s jinými mastmi docela malé množství.

Ano! Zákazníci obvykle řeší tento problém tak, že si krém vmasírují do pokožky hlavy, počkají několik hodin a poté jej opláchnou jemným šamponem. Někteří si dokonce koupí bavlněné čepice a prospí celou noc s krémem na vlasy. Zkrátka … Krém je skvělý na seboroickou dermatitidu a pokud nyní přemýšlíte, jaký šampon použít pro nejlepší výsledek, bohužel vám nemůžeme pomoci, protože každá pleť je jiná. Doporučujeme jej však hledat mezi dětskými přípravky určenými na atopickou dermatitidu.

Absolutně! Periorální dermatitida je v podstatě forma atopické dermatitidy, kromě toho, že mluvíme o ústech a nosu, někdy i širších obličejových partiích.

Krém je určen na atopickou dermatitidu a červené skvrny, které velmi svědí, jsou nejčastěji příznakem alergie nebo jiných nepříjemných kožních problémů. No… Ne vždy tomu tak je, protože se někdy jedná o běžnou atopickou dermatitidu, zejména u malých dětí. Co ale chceme říci je, že na takové a podobné otázky bychom zákonem neměli a nechceme odpovídat, protože nejsme lékaři. Máme bohaté zkušenosti a víme o tom, jak by měla vypadat pleť, na kterou by nám pomohl náš krém, ale tak jak jsme každá jiná, tak je jiná i naše pleť.

S těžkým srdcem Vám proto bohužel nemůžeme pomoci tak, jak to umí dermatolog. Aby ale naše odpověď nebyla tak „obecná“, zveme vás k přečtení našich článků, kde se s vámi podělíme o vše, co jsme se ohledně dermatitidy a suché pokožky dosud dozvěděli.

Kolik krémů si přejete?

Je čas zapomenout na potíže s pokožkou…

2 x Chicatella
Cream

2 x 55 ml

1504,00

Poštovné zdarma

1 x Chicatella
Cream

1 x 55 ml

752,00

+ Kč 70 poštovné

Garantujeme vám BEZPEČNÝ NÁKUP s možností platby na dobírku